EX AURUS APEX KENNEL

Kynologické akce 2008

JIHOČESKÝ KYNOLOGICKÝ KALENDÁŘ PRO ROK 2008

CHK Obsahuje přehledy upravených termínů předpokládaných akcí dle nahlášení ZKO a pob.

1. Závody

16.2. -Netolice – Memoriál Františka Jaroše -7.ročník (ZOP, ZVV1,2)
8.3. -Strakonice – Strakonický Rumpál (ZZO+doplněk, ZVV1 beze stop)
22.3. -Netolice – Závod tříčlenných družstev o pohár města (dle nejvýš složené zkoušky)
5.4. -Vimperk – Jarní závod (ZOP, ZPU1)
12.4. -Vodňany – Závod o Vodňanský pohárek, 5.ročník (ZZO+doplněk)
20.4. -Prachatice – Jarní závod (ZVV1-3, IPO1-3) družstva i jednotlivci
26.4. -Dačice – Závod o putovní pohár města (ZVV1,2)
3.5. -Volary – Závod o pohár starosty města (ZZO, ZVV1)
8.5. -Nové Hrady – Závod o pohár města (ZVV1)
24.5. -Hluboká nad Vltavou – Závod o pohár kynologického klubu Falco – 13.ročník (ZVV1)
31.5. -České Budějovice – Maruškův pohár – 53.ročník (ZVV1+doplněk)
7.6. -Sezimovo Ústí – Závod o Husitský kalich (ZZO, tříčlenná družstva – ZVV1)
14.6. -Strakonice – Malý letní závod (ZOP, ZPU1)
6.9. -Vimperk – Vimperský pohár (ZZO, ZVV1)
11.10. -Písek – Otavský pohár (ZZO, ZVV1)
28.10. -Hluboká nad Vltavou – Závod o pohár města – 19.ročník (ZVV1)
6.12. -Velešín – Občasný obranářský závod (IPO1,3)
26.12. -Vodňany – Závod o Vodňanského kapra – 32.ročník (IPO1,3 beze stop)


2. Chovatelské akce
1.3. -České Budějovice – Oblastní klubová výstava KN se zadáním ČKŠ
29.3. -Sezimovo Ústí – Oblastní výstava NO
17.5. -Nové Hrady – bonitace NO
17.5. -Žirovnice – Klubová výstava BOX
13.9. -Netolice – Krajská výstava NO
27.9. -České Budějovice – Oblastní výstava KN ( bez zadání ČKŠ )
27.9. -České Budějovice – svod dorostu KN
27.9. -České Budějovice – bonitace MK a SK
19.10. -Hluboká nad Vltavou – svod dorostu a zkouška chovnosti BOX


3. Jiné akce konané v Jihočeském kraji
19. -20.4. -České Budějovice – Mezinárodní výstava psů všech plemen
26.6. -5.7. -Žirovnice – Letní výcvikový tábor BOX
27. -28.9. -České Budějovice – Mezinárodní výstava psů všech plemen
11. -12.10. -Třeboň –MČR B0


4. Školení
9.2. -Praha – školení rozhodčích výkonu 1.třídy
10.2. -České Budějovice – školení rozhodčích výkonu 2.třídy
srpen -České Budějovice – školení figurantů


5. Vrcholové akce mimo Jihočeský kraj
22. -23.3. -Praha – Mezinárodní výstava psů všech plemen
10. -13.4. -Vranov nad Ťoplou ( Slovensko ) – FCI MS stopařů
13. -15.6. -Raspenava – MČR IPO
5. -6.7. -Kroměříž– MČR NO
13. -26.7. -Tábor mládeže Starý Plzenec
8. -10.8. -Lety u Prahy – CACIT dle IPO 3
23. -24.8. -Vedryně na Moravě –MČR mládeže
11. -14.9. -Wavre ( Belgie ) – FCI MS
20.9. -Rožmitál pod Třemšínem – MČR dle NZŘ
1. -2.11. -Žatec vRáji– MČR stopařů
16. -17.11. -Praha – Mezinárodní výstava psů všech plemen